O mnieJestem kobietą ciekawą i nigdy się nie nudzącą. Ciągle poszukuje zajęcia dla siebie. Kuchnia jest tym co fascynuje mnie najmocniej ale z wiekiem i także z powodu posiadania dwójki cudnych dzieci,   moje zainteresowania się zmieniają. Dlatego Zeszyt ciągle się rozwija i co chwilę wygląda inaczej. Myślę, że blog powinien być odzwierciedleniem duszy. Mój jest. Chcę tu pisać o wszystkim co mnie ciekawi, co tworzę. Ten blog jest po to by dzielić się z każdym kto zechce zajrzeć tym co akurat lubię.

Poza kuchnią interesuje mnie rękodzieło. Sama tworzę biżuterię. Ta przygoda zaczęła się od tego, że nie potrafiłam znaleźć idealnej dla siebie biżuterii i dlatego powstał pomysł, bym sama ją dla siebie stworzyła. Przy okazji ozdobiłam szyje i nadgarstki kilku osób :)
Uwielbiam oglądać prace innych artystów. Zachwyca mnie art journaling, ręcznie wykonane dywaniki, torby, ubrania a także zabawki. Pinterest jest źródłem wielu moich inspiracji. Jeśli mam czas lubię w niego wsiąknąć na dłuższą chwilę. Myślę, że nie muszę tworzyć czegoś czego nie potrafię ale podglądanie prac innych działa na mnie kojąco.

Pomagam mamie tworzyć Jej blog Rękodzieło Marii. Mama prezentuje tam swoje prace, które z powodzeniem dekorują mieszkania w całej Polsce.

Eve.eire to mój nick na wszelkich forach i w sieci. Eire to oryginalna nazwa Irlandii. W kraju tym spędziłam 4 lata swojego życia, poznałam męża i urodziłam pierwsze dziecko. Mam nadzieję wybrać się do Irlandii jeszcze kiedyś ale już tylko turystycznie.

Obecnie mieszkam na śląsku (pochodzę z podkarpacia). Znalazłam tu kolejny dom, urodziłam drugie dziecko i od początku tego roku, po raz pierwszy od dawna jestem bezrobotną. Realizuję się w byciu mamą. Oj uczy to kreatywności ale i lepsze jest niż wszelkie sporty.

Dziękuję za wizytę na tym blogu !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz